Visuomeninių pastatų projektavimas

Visuomeninių pastatų projektavimas

Visuomeninių pastatų projektavimas yra gerai pažįstama sritis įmonės „Progresyvūs Projektai“ specialistams. Dažniausiai susiduriame su:

  • administracinės paskirties pastatų projektavimu, kurie būna skirti įmonių biurams;

  • didmeninės prekybos pastatų su sandėliais projektavimu;

  • prekybinės paskirties pastatų ir centrų projektavimu;

  • viešbučių bei svečių namų projektavimu.

Per 11 veiklos metų įgijome klientų pasitikėjimą ir turime lojalių klientų ratą, tarp kurių yra tokie gerai žinomi vardai, kaip: „IKI“, „LIDL“, „Rimi“, „Maxima“, „Autoaibė“ ir kiti.

Visuomeninių, skirtingai nei pramoninių, pastatų architektūriniai sprendimai gerokai skiriasi ir reikalauja išraiškingų architektūros sprendimų. Todėl siūlome Jums ne tik šiuolaikiško dizaino, architektūros, konstrukcijų, bet ir inžinerinius sprendimus. Sukaupta patirtis ir nuoširdus darbas, leidžia pasiūlyti užsakovams jų lūkesčius pateisinančius variantus, šiuolaikišką architektūrą su racionaliais sprendimais, atitinkančius jų finansines galimybes.

Projekto vystymas

Tai – sudėtinis procesas, todėl, pirmiausia, tariamasi su klientu ir tik po diskusijų pradedamas projektavimas. Jis vykdomas atsižvelgiant į kliento reikalavimus bei numatytą orientacinį biudžetą. Kartu visuomeninių pastatų projektavimas yra derinamas su miesto savivaldybe tam, kad objektas atitiktų keliamus architektūrinius reikalavimus, tiktų ir derėtų aplinkoje. Įmonės „Progresyvūs Projektai“ komanda kvalifikuotai ir itin detaliai parengia projektus ir atsakingai atlieka vykdymo priežiūrą. Profesionalumas, domėjimasis tendencijomis, architektūrinėmis inovacijomis ir terminų laikymasis apibūdina mūsų kompaniją, požiūrį į užduočių atlikimą kliento labui.

Architektūriniai sprendimai

Mūsų komandoje dirba didelė grupė išsilavinusių architektų, kiekvienas jų turi individualų, išskirtinį stilių. Architektui įvertinus Jūsų norus yra pateikiami visuomeninio pastato projektiniai pasiūlymai su aukštų planais, sklypo planu ir vizualizacijomis. Siūlomas pastato stilius priklauso nuo įvairių faktorių:

  • pastato vietos;

  • greta esančių pastatų architektūros;

  • kliento pageidavimų;

  • numatomo biudžeto ir kt.

Sekdami inovatyviais sprendimais siūlome šiuolaikišką, tačiau brandžią architektūrą, kuri turi išliekamąją vertę. Dažniausiai visuomeninių pastatų projektavimas yra paremtas šiuolaikišku stiliumi, o naudojamos medžiagos yra aukštos kokybės, ilgaamžės, atitinkančios naujausias tendencijas. Fasadų išorei parenkamos medžiagos, kurios yra geriausios tiek kainos, tiek kokybės prasme. Siekdami geriausio rezultato, stengiamės integruoti pastato išorinį vaizdą į darbo aplinką.

Stiliaus parinkimas

Dažniausiai pateikiame kelias projekto pirmines vizijas, kurių geriausią, abiem šalims priimtiniausią realizuojame į visuomeninio pastato projektą. Mes visada esame pasiruošę Jums padėti rasti geriausią ir gražiausią sprendimą, tinkamiausią konkrečiai situacijai. Atsižvelgdami į kliento veiklą ir keliamus reikalavimus, siūlome savo variantus ir įžvalgas bei dirbame tol, kol randame abiem pusėms priimtiną pastato eksterjero dizainą. Visais atvejais atsižvelgiame į nustatytus reikalavimus pastato architektūrai ir integracijai į urbanistinį kontekstą. Taigi, galite būti tikri, jog gausite profesionalų ir ilgamete patirtimi grįstą rezultatą.

Visuomeninių pastatų projektavimas, kurį vykdo įmonė „Progresyvūs projektai“, yra didelio darbo, glaudaus bendradarbiavimo su klientais ir inovatyvių idėjų garantas.

GYDYMO PASKIRTIES PASTATO SU GYVENAMOSIOMIS PATALPOMIS BUTKŲ JUZĖS G. 14, KLAIPĖDOS M., STATYBOS PROJEKTAS

GYDYMO PASKIRTIES PASTATO SU GYVENAMOSIOMIS PATALPOMIS BUTKŲ JUZĖS G. 14, KLAIPĖDOS M., STATYBOS PROJEKTAS

KAIMO TURIZMO PASTATO (PIRTIES) KLAIPĖDOS R. SAV., SENDVARIO SEN., RADAILIŲ K., PUŠYNO G. 11, STATYBOS PROJEKTAS

KAIMO TURIZMO PASTATO (PIRTIES) KLAIPĖDOS R. SAV., SENDVARIO SEN., RADAILIŲ K., PUŠYNO G. 11, STATYBOS PROJEKTAS

Prekybos pastato Kretingos r. sav., Darbėnai, Turgaus a. 11, rekonstravimo projektas

Prekybos pastato Kretingos r. sav., Darbėnai, Turgaus a. 11, rekonstravimo projektas

Dovilų globos namų rekonstravimo projektas

Dovilų globos namų rekonstravimo projektas

Sedos pirminės sveikatos priežiūros centras

Sedos pirminės sveikatos priežiūros centras