Projektavimo paslaugos

Be kategorijos
Gyvenamųjų namų projektavimas

Gyvenamųjų namų projektavimas

Įmonė „Progresyvūs Projektai“ užsiima įvairios paskirties pastatų projektavimu ir projektų valdymu. Vienas jų – gyvenamųjų namų projektavimas, kuris gali būti tiek daugiabučių, tiek vieno buto ar dviejų butų individualaus arba blokuotų gyvenamųjų namų projektavimas. Tai yra tęstinis, kompleksinis procesas, todėl nuolat bendradarbiaujame tiek su klientais, tiek su projektus derinančiomis institucijomis. Užsakovams ne tik patariame, bet ir įgyvendiname idėjas, nurodome gaires, supažindiname su projekto planu, projekto rengimo strategija, siūlomomis architektūrinėmis mintimis, informuojame, kokie dokumentai yra reikalingi projektui parengti.

Pramoninių pastatų projektavimas

Pramoninių pastatų projektavimas

Pramoninių pastatų projektavimas įmonėje „Progresyvūs Projektai“ yra atliekamas jau daugiau nei 12 metų, todėl per šiuos metus stipriai išsiplėtė ne tik užsakovų, bet ir ištikimų klientų ratas. Pramoninio tipo projektas yra žymiai sudėtingesnis procesas nei gyvenamųjų namų projekto parengimas, todėl jo paruošimo terminas taip pat skiriasi.

Pramoninio pastato projektą dažniausiai sudaro 14 ar daugiau projekto dalių. Tokio tipo pastatai neretai priskiriami ypatingos svarbos pastatų grupei ir jiems privaloma projekto ekspertizė. Todėl projektavimo terminas gali būti įvairus. Nepaisant to, vidutiniškai tai trunka 2,5 – 5 mėnesius (nevertinant projekto ekspertizės ir kitų privalomų procedūrų). Žinoma, tai gali kisti priklausomai nuo kliento poreikių ir kitų išorinių aplinkybių. Tačiau daugeliu atveju pramoniniams pastatams projektavimo terminas yra vienas iš esminių reikalavimų, kadangi tai susiję su investicijų ir veiklos planavimu.

Visuomeninių pastatų projektavimas

Visuomeninių pastatų projektavimas

Visuomeninių pastatų projektavimas yra gerai pažįstama sritis įmonės „Progresyvūs Projektai“ specialistams. Dažniausiai susiduriame su:

  • administracinės paskirties pastatų projektavimu, kurie būna skirti įmonių biurams;

  • didmeninės prekybos pastatų su sandėliais projektavimu;

  • prekybinės paskirties pastatų ir centrų projektavimu;

  • viešbučių bei svečių namų projektavimu.

Per 11 veiklos metų įgijome klientų pasitikėjimą ir turime lojalių klientų ratą, tarp kurių yra tokie gerai žinomi vardai, kaip: „IKI“, „LIDL“, „Rimi“, „Maxima“, „Autoaibė“ ir kiti.

Pastatų Renovacija-Modernizacija

Pastatų Renovacija-Modernizacija

Įmonė „Progresyvūs Projektai“ turi plačią veiklos specifiką: užsiimame gyvenamų, pramoninių ir visuomeninių pastatų projektavimu, vykdome daugiabučių namų renovaciją – modernizaciją. Atsižvelgiant į Europos Sąjungos reikalavimus ir valstybės remiamą programą „Jessica“, atliekamas daugiabučių namų atnaujinimas. Taip siekiama didinti energijos vartojimo efektyvumą, taip mažinant išmetamo CO2 kiekį.

Renovacijos – modernizacijos laikas

Mūsų įmonė daugiausiai dalyvauja viešuosiuose pirkimuose, todėl daugiabučių renovacija ir projekto parengimo laikas priklauso nuo laimėto konkurso sąlygų. Konkretaus objekto parengimo laikas siekia 1 – 2 mėnesius, priklausomai nuo namo dydžio ir projekto sudedamųjų dalių.

Projektų valdymas

Projektų valdymas

Projektų valdymas tai viena iš įmonės „Progresyvūs Projektai“ teikiamų paslaugų. Projektavimas ir statyba yra pakankamai sudėtingi procesai, todėl su tuo niekada nesusidūrusiems žmonėms tokioje situacijoje praverčia profesionalus projekto vykdytojas, išmanantis dokumentų tvarkymo ir kitus techninius procesus. Norint, kad projektas būtų tinkamai vykdomas, o pabaigoje būtų pasiektas džiuginantis rezultatas, reikia laiku, už numatytas lėšas ir pagal planą dirbti su projektu. Būtent tuo ir vadovaujasi mūsų komanda, jau daugiau nei dešimtmetį pritaikydama savo žinias klientų pageidavimams įgyvendinti.