Apie įmonę

Misija

Aktyviai prisidėti kuriant darnią ir harmoningą aplinką, kurti ne betiksliai gražius bei brangios statybos pastatus, o jaukius namus žmonėms, atskleidžiant namų aplinkos privalumus per saulės ciklą, įsileidžiant supančios gamtos grožį, ar dirbtinai sukuriant aplinką taip, kad tiek gyvenama, tiek darbo ar būdravimo aplinka žmogų gydytų, įkvėptų gyventi, mylėti ir skatintų savo veikla prisidėti prie tėvynės kūrimo. Keisti požiūrį į architektūrą bei pažvelgti į pastatą kaip į erdvinę medžiaginę skulptūrą, kompoziciją, darniai papildančią erdvę, skatinančią kitus džiaugtis gyvenimu, ugdančius toleranciją kitokiam požiūriui. Skleisti modernias idėjas ir technologines naujoves. Užsakovui teikti tik racionalius ir kokybiškos architektūros projektus.

Vizija

Tapti geriausia vakarų regiono projektavimo kompanija, kuriančių architektūrą, verslą grindžiant profesionalios architektūros paslaugomis, kokybiškais bei laiku atliekamais projektais ir teigiamais klientų atsiliepimais

Tikslas

Teikti kvalifikuotas bendradarbiaujančių architektų ir konstruktorių paslaugas sutartu laiku.

UAB “P R O G R E S Y V Ū S  P R O J E K T A I” veiklą pradėjo 2004 m. 2005 m. liepos 1 d. įmonei išduotas LR aplinkos ministerijos atestatas Nr. 3975 ypatingų statinių projektavimui.
Įmonė siekianti teikti kokybiškas ir kvalifikuotas paslaugas įdiegė:
ISO 9001:2015
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018

Yra projektuotojai ir yra P R O G R E S Y V Ū S P R O J E K T A I

Progresyvių projektų komandos dalis
Progresyvūs projektai komanda
Progresyvus projektai dokumentai

Projektavimas: techninio ir darbo projekto rengimas

 • Daugiabučių;
 • Vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų;
 • Visuomeninių (prekybos centrai, ofisai, poilsio paskirties pastatai, viešbučiai ir kt);
 • Pramoniniai ir sandėliavimo pastatai;
 • Inžineriniai statiniai.

Su atliktais darbais galima susipažinti čia.

Teritorijų planavimo dokumentai

 • Detalieji planai;
 • Specialieji planai;
 • Žemės valdų planai;
 • Sklypo formavimo ir pertvarkymo projektai.

Techninė priežiūra ir projektų valdymas

Su atliktais darbais galima susipažinti čia.

Darbuotojai:
Šiuo metu bendrovėje dirba virš 20 specialistų, dirbančių vieno tikslo siekiančioje komandoje. Kasdieninis ir nepaliaujamas domėjimasis naujovėmis, naujausiomis technologijomis, architektūrinėmis tendencijomis ir pasaulinėmis madomis leidžia įmonei užimti vienas stipriausių pozicijų tarp Lietuvos vakarų regiono projektavimo įmonių.

Darbo priemonės:
Geri darbo rezultatai ir aukšti pasiekimai neįsivaizduojami be gerų darbo sąlygų ir priemonių.
Įmonės politika aprūpinti darbuotojus visomis reikiamomis darbo priemonėmis, sudaryti geriausias darbo sąlygas darbui, tam kad darbuotojai galėtų visą dėmesį skirti aukščiausių rezultatų siekimui. Tuo tikslu investuotos didelės lėšos į legalias šiuolaikiškas programines įrangas, kurios leidžia braižyti erdvinius modelius, t.y trimačius pastatų vaizdus.

Kvalifikacijos kėlimas:
Sudėtingos programinės įrangos reikalauja atitinkamos darbuotojų kvalifikacijos ir kompetencijos. Įmonės darbuotojams keliami aukšti kvalifikaciniai reikalavimai. Kvalifikacijos kėlimui ir pilnam programinės įrangos įsisavinimui organizuojami kursai.
Dalyvavimas tiek Lietuvoje tiek užsienyje organizuojamose parodose ir tarptautinėse konferencijose leidžia įmonei žengti koja kojon su šiuolaikiškomis tendencijomis.

Vertybės:
Įmonės rezultatai ir reputacija neatsiejama nuo darbuotojų patirties ir kompetencijos.
Įmonė vertina talentingus ir kūrybiškus darbuotojus, siekiančius tobulėti kartu su įmone ir siekti vieno tikslo, besidominančius naujovėmis ir šiuolaikinėmis tendencijomis, nuolat besimokančius ir siekiančius būti geriausiais savo srities specialistais. Vertybė būti kažkuo išsiskiriančiu: kūryboje, mastyme, programų įsisavinime, darbštumu, nuoširdumu ar kita savybe, kurios neturi kitas darbuotojas. Įmonė vertina skirtingai mąstančius, vieno tikslo siekiančius komandoje dirbančius žmones. Visi mes su savomis silpnybėmis, bet stiprūs kaip komanda.

Požiūris:
Mes viena didelė šeima. Darbuotojai neskirstomi pagal titulus ar hierarchijas Visi darbuotojai lygūs, nepriklausomai nuo padėties, išdirbtų metų ir amžiaus. Pagarba ir pripažinimas nesuteikiami, juos reikia užsitarnauti savo darbu, žiniomis ir kompetencija.

Kodėl verta rinktis mus:
Mes visada teikiame tik sąžiningą kainą;
Suteikiame kvalifikuotas paslaugas;
Nepaliekame kliento bėdoje. Kliento problemos, mūsų galvos skausmas.
Gerbiame klientą ir jo požiūrį.
Geri atsiliepimai mums svarbiau už viską. Tik su laimingu klientus galima kurti sėkmingą verslo viziją.

Kuo mes skiriames nuo kitų:
Ilgametė darbo patirtis ir profesionali darbuotojų komanda.
Kad patenkinti klientų poreikius galime pasiūlyti kvalifikuotas paslaugas nuo:

 • žemėtvarkinių projektų;
 • detalių planų;
 • projekto rengimo: Techninio/ darbo
 • vykdymo priežiūrą;
 • Techninę priežiūrą ir projekto valdymą.

Mes galime pasiūlyti ir suteikti, tai ko daugelis projektavimo kompanijų nesugeba ir negali. Projektavimo sritis yra pakankamai paini ir sudėtinga, kad klientas galėtų suprasti visus niuansus ir peripetijas. Todėl yra labai svarbus kliento pasitikėjimas projektuotoju, kas projektuotoją įpareigoja kliento nenuvilti ir suteikti tinkamas paslaugas ir laiku. Kaip įmonė turėdama sukaupusi daugiau nei 11 m darbo patirtį galime klientui suteikti kvalifikuotas paslaugas iš “vienų rankų”, kas palengvina klientui visą procesą: išvengiama nesusipratimų kada paslaugos užsakomos atskirai, matome procesą nuo pradžios iki pabaigos kaip vientisą nepertraukiamą, galime pasiūlyti optimaliausius sprendinius kainos ir laiko atžvilgiu ir be abejo sutaupyti laiko ir pinigų projektų įgyvendinime.

Kur verta taupyti:
Taupyti reikia visur ir visada, tik taupymas turi būti pagrįstas ir racionalus. Kiekviena prekė turi savo kainą ir ne kiekvienas sutaupytas euras trumpalaikėje atskaitoje duoda naudą ir pridėtinę vertę ilgalaikėje atskaitoje. Štai čia ir yra esminė taupymo esmė, kad už kiekvieną prekę ar paslaugą reikia mokėti teisingą rinkos kainą, kurios ta prekė ar paslauga yra verta.
Jei kalbėti apie projektavimą, tai negalima lyginti projekto kainos nelyginant suteikiamos paslaugos kokybės, kuri susideda iš daugelio elementų:

 • kūrybos. Gražus ir prie aplinkos derantis namas, kaip gražus paveikslas yra neįkainuojamas ir pats iš savęs kuria pridėtinę vertę.
 • funkcionalumas. Namas turi būti ne tik gražus išoriškai, bet ir racionaliai suplanuotas su teisingai ir optimaliai parinktomis erdvėmis ir teisingai orientuotomis sklype ir pasaulio šalių atžvilgiu.
 • racionalūs ir pagrįsti sprendimai kokybės ir kainos atžvilgiu.
 • Projekto detalumo ir išbaigtumo;
 • iš kokių projekto dalių susideda projektas;
 • ir kt.

Projekto kaina lyginant su pačia statyba procentaliai sudaro tik nedidelę visų išlaidų dalią, t.y nuo 1 iki 3 proc. Tai yra labai maža visų statybos išlaidų dalis. Projektas reikalingas ne tik statybos leidimui gauti kaip daugelis galvoja, bet kad pagal parengtą projektą būtų galima pravesti konkursą, parinkti statybos rangovą ir vykdytis statybos darbus. Projektas turi būti išsamus su išspręstais mazgais ir detalėmis. Neracionalūs sprendimai ar kad ir mažiausia projekto klaida pabrangina statybos kaštus daugiau nei pačio projekto vertė. Taigi, gerai parengtas projektas atpigina statybos kaštus, leidžia teisingai organizuoti statybą, planuoti ir kontroliuoti išlaidas bei statybos darbų užbaigimą. Akivaizdu, kad šioje vietoje pirmuoju smuiku renkant projektuotoj turėtu griežti projektuotojo patirtis, kompetencija ir sukuriama pridėtinė vertė. Taigi renkant projektuotoją ne tik kad nebijokite išsiaiškinti ką projektuotojas yra atlikęs, bet ir kaip tai yra atlikta. Paprašykite, kad pateiktu projekto pavyzdžius, o dar geriau kreipkitės į patyrusius specialistus (tai gali būti techninė priežiūra) kad padėtu atskirti grūdus nuo pelų ir nebandykite to daryti patys, jei su statybomis neturite nieko bendro. Skūpas moka du kartus.